top of page

Mirai Inu

aneb jak to všechno vzniklo :)

D'Adine Yokozuna Yusha

Jmenuji se Adina, narodila jsem se 5.1.2018 v Odesse, vážím cca 60 kg a měřím 80 cm v kohoutku. Jsem dcera nádherné Anzu (Yokozuna Yusha) a  samotného legendárního Mazurského Samuraje jménem Isamu. Moje mamka mě prý hóóódně dlouho hledala.

Jsem věčně dobře naladěná a veselá. Mou dobrou náladu mi nezkazí ani brzké ranní vstávání nebo hustý déšť. Pořád se chechtám a moje dobrá nálada je poměrně nakažlivá. Když zlobím, mamka mě škádlí, že mi sbalí kufry a pojedu zpátky na Ukrajinu :)

Mám moc ráda návštěvy, ty vždycky vítám hubičkou. Musí je ale přijímat někdo z rodiny, cizího člověka bych bez přítomnosti oprávněné osoby do bytu nepustila.

Zbožňuji cestování, pokud jedu autem, vždycky spím. V létě jsem v autě prospala 14 hod a mamka se pořád ohlížela, jestli v autě vůbec jsem.

Nerada plavu, už to sice umím, ale raději se jen opaluji u břehu. 

Jo a taky jsem docela chamtivá a lakomá, jak říká mamka. Já jí zase říkám: všechno je moje a basta! :)

tosa-inu-mirai-inu
D´Adine_pedigree.jpg
Adina-tosa-inu-stene

Mirai Inu

Jsme mezinárodně chráněná chovatelská stanice obdivuhodného psího plemene Tosa Inu. 

Původně jsme hledali psa, který bude dokonalý kamarád a ochránce rodiny. Po seznámení s tímto plemenem a pořízením první Tosy (Ina, tak se naše první fenka jmenovala) v roce 2011 však bylo jasné, že zde vzniklo přátelství a koníček na celý náš život.

Jsme chovná stanice rodinného typu a naši psi jsou plnohodnotnými členy naší rodiny. 

Věčně fascinováni tímto plemenem bychom Vám ho také rádi představili a podělili se o radost, kterou nám Tosy přinesly do našich životů.

KAM SE PODÍVAT DÁL?

tosa-inu.png

O PLEMENU TOSA-INU

FAQ

GALERIE

bottom of page