Ch. Achilles- Tosa Inu se srdcem na správném místě ❤️

Ahoj všichni, Adina říkala, že se na mě ptáte. Tak já Vám o sobě něco málo povím.

Jmenuji se Achilles Tosa Ga a doma mi říkají Aši. Považuji se za typického představitele plemene Tosa Inu, jsem totiž vysoký (90cm v kohoutku), extrémně silný, dynamický, ale přitom nežný a snadno ovladatelný. Jsem vnuk nejúspěšnějšícho psa své doby - Abenji Big Lucka.

Jak se mám? Mám se výborně, protože můj život je o sportu a hrách. Každý den chodíme s mamkou a naším miminkem do lesa, kde mohu volné běhat a dovádět.

Protože bydlíme s mojí rodinou vcelku na samotě, moje maminka se mě snaží brát do společnosti, jak jen to jde. Pravidelně se tak účastním socializačních procházek, kde pomáhám jiným méně otrkaným pejskům správně navázat kontakty nebo bezpečně jezdit po pražských eskalátorech.

Jako správný tosák miluji cestování a jízdu autem. Slyšeli jste už tu historku, jak jsem spal v autě zatímco maminka nakupovala? No prostě spal jsem tiše v autě, které moje maminka asi zapomněla zamknout. Najednou nějaký cizák vzal za kliku dveří. Ani jsem nemusel vstávat, jen jsem na něj křiknul “tady hlídám já kámo” a to jste měli vidět jak vzal ten zlodějíček do zaječích. Byla to legrace!

Občas se take ukážu na nějaké té výstavě, ale jezdím tam jen proto, že to asi baví mojí mamku. Prý proto jsem taky šampiónem krásy České republiky.

Ačkoli, vzpomínám si na jednu výstavu, která za to stála. Byla to totiž klubová výstava českého Moloss klubu v roce 2018, kde jsem potkal svou Adinku. Tenkrát mě to štěně vzalo za srdce a my dva jsme se okamžitě začali kamarádit. Nyní je z ní nádherná psí slečna a já se k ní chovám jako správný džentleman. Adinka je pro každou legrácku a já ji za to žeru! ❤️❤️❤️

Hello everyone! Adine said you have been asking about me. So I can you little about me and my life.

My name is Achilles Tosa Ga (born in summer 2016), also called Achi. The typical representati


ve of the Tosa Inu breed - I am very tall (90 cm in the neck), strong, dynamic but easily approachable. I am a grandson of Abenji Big Luck, one of the most famous dogs ever!

My life is all about sport and games. We go to the forest or the mountains every day where I can run freely.

I also participate in socializing walks. Because of my friendly character, the teachers sometimes use me to help them to calm unsociliazed dogs. I also teach the other dogs to ride on escalators in the Prague subway!

I travel a lot and always enjoy sleeping in my car. Did I tell you about a robber who tried to break in to MY car? Yeah, It happened last fall. I slept quietly in the car while my mother was shopping. Suddenly, a stranger tried to unlock the front door. I called him "look here I am". It was fun to see him running away horrified!!

Occasionally, I show up at exhibitions but I go there only because it makes my mum happy.

Actually, there was one exhibition worthy…Czech Moloss Club dog show in the summer of 2018. This was a first time I met D´Adine. The puppy caught my eye and immediately we became great friends. Now she grew up into a beautiful dog lady and I always treat her as a gentleman. She's not pretentious and is ready for all kinds of fun and I adore her for it!

Ozvěte se nám!

E-mail: miraiinucz@gmail.com

Telefon: + 420 606 690 943

Chci vědět, až budou štěňátka!